1. GSMekspert
  2. Orange

Orange - opinie, promocje, oferta 2023

Orange Polska S.A.

al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa

www.orange.pl

Opinia klientów: 3,36 / 5

Głosy: 63 | Opinie: 4
35%
55os.
65%
101os.
Orange | Opinie: 4
3,36
Przejdź do oferty »
orange.pl
Orange to francuska marka telekomunikacyjna działająca na rynkach 35 krajów. W Polsce obecna jest od 2005r. po przejęciu marki Idea. W korzeniach firmy wymienić można Telekomunikację Polską i PTK Centertel. Orange oferuje usługi w sieci komórkowej o standardzie LTE, a od 1 lipca 2020 również najnowszej generacji 5G (#hello5G) w wybranych lokalizacjach. Najpopularniejsza usługa to abonament w Orange z telefonem lub bez telefonu, Orange na kartę, internet mobilny, a także telewizja i stacjonarny internet światłowodowy. Dzięki przejęciu olbrzymiej sieci kablowej po Telekomunikacji Polskiej usługa internetu stacjonarnego jest dostępna niemal w każdej lokalizacji.

Oferta Orange

Dla nowych klientów chcących przenieść numer do Orange dostępne są atrakcyjne taryfy i smartfony. Wybierając abonament Orange z telefonem mamy do dyspozycji wiele modeli m.in. smartfony Samsung Galaxy, Xiaomi czy iPhone-y. Również przedłużenie umowy w Orange jest premiowane zniżkami indywidualnymi uzależnionymi od stażu, a telefony dla przedłużających umowę dostępne są w szerokim przedziale atrakcyjności. Standardem są już nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w abonamencie. To co odróżnia taryfy to pakiet internetowy do wykorzystania w każdym miesiącu. Limit wynosi już od kliku GB w podstawowej wersji. Na dodatkowe zniżki można liczyć decydując się na e-faktury i akceptując zgody marketingowe, a także za terminowe płatności za faktury. Kolejnym sposobem na tani abonament w Orange jest zakup kilku kart SIM np. dla rodziny tworząc własną sieć. Można również dobrać kilka różnych usług do pakietu Orange Love co powoduje, że oferta jest wyjątkowo korzystna cenowo. Dla klientów, których celem jest znaleźć najtańszy abonament bez telefonu bez limitów przygotowano również i taką ofertę. Abonament Orange bez telefonu najczęściej jest wybierany gdy dotychczasowy smartfon jest dla nas wystarczający. Mamy wtedy możliwość indywidualnego nabycia smartfona także w sklepie Orange, gdzie do dyspozycji są zakupy na raty. Każdy kto nie lubi wiązać się długimi umowami może również wybrać Orange na kartę, gdzie po doładowaniu może korzystać ze stałej stawki za minutę i wybrać najkorzystniejszą taryfę dla siebie. Aktywować nielimitowane rozmowy wtedy kiedy akurat są potrzebne. Do wyboru ma także pakiety internetowe Orange, które wygodnie może sprawdzić i włączyć w aplikacji Mój Orange instalowanej na smartfonie. Dzięki temu zawsze wiemy jak wykupić internet w Orange – po prostu przeglądamy w aplikacji jaki dodatkowy internet nas interesuje. Niezależnie od posiadania bądź nie abonamentu telefonicznego mamy możliwość zakupu światłowodowego internetu stacjonarnego lub internetu mobilnego z przenośnym modemem. Prędkość internetu Orange uzależniona jest od rodzaju łączy w naszej lokalizacji (nie wszystkie umożliwiają transmisję danych na najwyższym poziomie) lub odległości od nadajników - najwyższą prędkość można uzyskać w zasięgu LTE. Polecamy przy tym sprawdzić czy nasz telefon obsługuje ten standard oraz czy nie jest wymagana wymiana karty SIM w salonie. Dostępna jest również specjalna oferta Orange dla firm, gdzie możemy zamówić kilka kart SIM w abonamencie bez limitu rozmów, wybrać smartfony z bogatej palety urządzeń oraz aktywować korzystne pakiety roamingu. Rosnącą popularnością cieszy się także usługa dla domu - telewizja Orange posiadająca w ofercie wszystkie kanały – popularne jak i premium oraz VOD.  

Warto na koniec wspomnieć, że Orange oferuje klientom przy zawieraniu lub przedłużaniu umowy więcej korzyści przez WWW - Przejdź na orange.pl

Promocje w Orange

Dla wszystkich przenoszących numer, zawierających nową umowę lub przedłużających dotychczasową przygotowane są promocje w Orange. Warto zapoznać się z warunkami i skorzystać z aktualnych zniżek oraz tanich smartfonów. Jeżeli celem jest najtańszy abonament w Orange bez telefonu bez limitu rozmów wejdź na orange.pl i poznaj aktualną ofertę.

Opinie o Orange (4)

Przejrzyj poniższe opinie o Orange, które zamieścili nasi czytelnicy. Dowiedz się jak oceniają ofertę, zasięg, cenę i obsługę klienta. Polecamy również napisać własną opinię o Orange i pomóc innym w wyborze najlepszej sieci komórkowej.
Ocena: 3,36 / 5

Głosy: 63 | Sposób liczenia


Czy polecasz sieć Orange?

35%
65%
Liczba głosów: 156

Opinie o Orange - podsumowanie

5,0
2
4,0
1
3,0
2,0
1,0
0,0
1
Opinie o Orange

dodaj opinie

Opinie nie są objęte procedurą weryfikacji skorzystania z usługi

Keri 2022-05-11 21:23 nie polecam
Ocena:
0,0

Pracownik wykorzystał niewiedzę starszej osoby, żeby wcisnąć droższy i gorszy pakiet niż był dotychczas. Wcześniej Neostrada, tel. stacjonarny, abonament komórkowy i TV były za 99,99 zł teraz są tylko 2 usługi: ta sama neostrada + ten sam abonament komórkowy za 100,08 zł. Wcześniej z innym salonem uzgadnialiśmy, że będzie ok 20 zł taniej bez tych usług. Dział reklamacji odmówił anulowania umowy. Mieliśmy internet z Orange od czasów TP S.A., teraz se zarobią 2 stówki rocznie więcej do końca umowy, ale przez kolejne 20 lat ani grosza. Ktoś na matematyce nie uważał w szkole.

zgłoś
0
4
odpowiedz
Sandra 2021-01-19 14:13 polecam
Ocena:
5,0

Orange ma bardzo szybki internet, z którego dostępnością nie ma żadnych problemów. Świetnie sprawdza się w podróży i w delegacji.

zgłoś
4
3
odpowiedz
Ania 2020-11-20 13:36 polecam
Ocena:
4,0

Dla mnie mają najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku. Mam u nich telefon i telewizję i jestem zadowolona.

zgłoś
4
1
odpowiedz
Paweł 2020-08-07 23:38 polecam
Ocena:
5,0

Odkad przedszedlem do Orange skonczyly sie problemy z zasiegiem. Duzo podrozuje i korzystam z interentu mobilnego. Jestem zadowolony z ceny i jakosci. Polecam i wam :)

zgłoś
2
7
odpowiedz
dodaj opinie o Orange
Najtańsze abonamenty
Plus
30zł
Sprawdź
Orange
35zł
Sprawdź
Play
35zł
Sprawdź
T-Mobile
35zł
Sprawdź
Virgin Mobile
29zł
Sprawdź
sortowanie wg popularności w portalu